Neler Yaparız?

Web Sitesi Tasarım

Web sitesi bir firmanın vitrinidir. Günümüzde kullanıcılar web sitelerine %80 oranında mobil cihazlardan erişim sağlıyor? Dolayısıyla web sitenizin mobile uyumlu olması artık firmanız için olmazsa olmazlardan... ReklamVesaire, mobile uyumlu, google dostu, kullanışlı web çözümleri sunuyor.

Dijital Pazarlama

Gününün büyük bir çoğunluğunu dijital dünyada geçiren insanlara artık ulaşmanın en kolay yolu da dijital mecralarda yer almak. Google Adwords ve diğer dijital mecralardaki çözümlerimizi duymaya hazır mısınız? Satışlarınızı ve müşteri profilinizi arttırmaya ne dersiniz?

Fark Yaratan Stratejiler

Plan yapmak bir işin yarısıdır diyebiliriz. Planı ve stratejisi olmayan şirketler zamanla yok olmaya mahkumdurlar. Geleneksel medyadan dijital medyaya kadar büyük bir yelpazeye sahip olduğumuz günümüz pazarlama dünyasında; size ve sektörünüze uygun stratejiler kuruyoruz.

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Herkes kendi sosyal medya hesabını yönetir ancak profesyonel sosyal medya içerik yönetimi bambaşka getirileri olan çalışmalar bütünüdür. Her gün değişen sosyal medya dinamiklerini takip ediyor, dünyaca dikkat çeken tasarımlarla farklı içerikleri harmanlıyor; marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.

Grafik Tasarım

Bir firmanın grafik tasarım ihtiyacı hiç bitmez. Logosundan, kataloğuna, kartvizitinden, gazete ilanına kadar özgün çalışmalar sizi ve markanızı güçlendirir. Rekabetin arttığı iş dünyasında fark yaratmak artık çok önemli. Dikkatleri mıknatıs gibi çeken tasarımlarla kurumsal ve bireysel grafik ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz.

Outdoor Tasarım

Grafik tasarım ve outdoor arasında ince ancak keskin çizgiler vardır. Başlı başına bir hizmet alanı olarak gördüğümüz outdooru önemsiyoruz. Mesajın verilme biçimi, hedef kitlenin dikkatini çekecek süre gibi bir çok faktörü göz önünde tutuyoruz. AVMlerde yer alan dijital ekranlara ise video çözümler sunuyoruz.

Başka Neler Yaparız?

 

ReklamVesaire, adından da anlaşıldığı gibi reklama dair her türlü hizmeti profesyonel yaklaşımlarla müşterilerine sunan reklam-pazarlama-iletişim ajansıdır. Reklam sektörü çoğu zaman çok daha az hizmetin adını tam hizmet ya da 360 derece şeklimde tanımlar;  ancak biz bunun çok daha fazlasına kısaca ReklamVesaire diyoruz. Reklama dair her şey… 

Grafik Tasarım

Afiş,

Banner,

Logo,

kartvizit

Branda,

Flyer,

 El İlanı,

Katalog,

Broşür Vs.

 

Indoor/Outdoor Tasarım Çözümleri,

Kurumsal Mailing Tasarım,

Outdoor Reklam Filmleri

Uçak İçi Ekranlar

AVM Dijital Ekranlar,

Hastane,

Okul, Şirket İçi

İnternal Yayınlar.

Fotoğraf Çekimi

Ürün, Hizmet, Menü, Mekan Vs.